piątek 29 Mar 2024
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: MDŚJ Świdnica 4-5.06.2022

MDŚJ Świdnica 4-5.06.2022 1 rok 9 miesiąc ago #2664

  • Robert Korpalski
  • Robert Korpalski Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 782
  • Otrzymane podziękowania: 53
Zdjęcia - Viktoria Trofimova.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MDŚJ Świdnica 4-5.06.2022 1 rok 9 miesiąc ago #2654

Podsumowując osoby w naszym aucie:
W sobotę : Piotr Frąc + 2 x Małas , są jeszcze dwa miejsca.
W niedzielę : Piotr Frąc + 2x Małas + Ewelina + mama (proszę o kontakt telefoniczny mamę Eweliny: 607937993)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MDŚJ Świdnica 4-5.06.2022 1 rok 9 miesiąc ago #2653

1. Wygląda na to, że pan Robert wydostał się z komputera - i ze znanym wigorem z powrotem się za nas zabiera... DZIĘKUJEMY!

2. Za pana Piotrka trzymamy mocno kciuki - proszę nie poddawać się, z powodu gry z silniejszym i nie grać ani za szybko ani za wolno, tudzież nie podwalać mata w jednym!;-)

2. Rodzina Saszy - naszego już polskiego sportowca - uratowała sytuację noclegową w Świdnicy - dzięki czemu Piotrek Sambor może z nami jechać. To musi teraz podwójnie dobrze grać, zwłaszcza, że odpowie za grę przed panem Robertem - jego trenerem z dzieciństwa - który zawsze wierzył w Piotrka.

3. Mój mąż musi nas jednak zawieźć, ponieważ pociąg nie chce współpracować z godziną startu turnieju. Więc jak co, to jeszcze 1 wolne miejsce będzie - takie last-minut, jak się komuś nie poszczęści gdzie indziej. My z Sępolna.

4. Ja na turnieju będę patrzyć, czy dzieci, które są bez rodziców - coś piją i jedzą, oprócz słodyczy:) Ewentualnie po sobocie, komu pasuje - możemy iść gdzieś na wspólną pizzę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MDŚJ Świdnica 4-5.06.2022 1 rok 9 miesiąc ago #2651

  • Robert Korpalski
  • Robert Korpalski Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 782
  • Otrzymane podziękowania: 53
Ogłaszam, że zostałem wyróżniony przez prezesa MUKS MDK Śródmieście Wrocław - otrzymałem misję - wyjazd do Świdnicy w sobotę, by reprezentować myśl szkoleniową naszego klubu, czyli zawodnicy naszego klubu dostają taki przywilej, że mogą pochwalić mi się swoją dobrze zagraną partią lub spytać mnie co robić, gdy gra im się nie klei. Załapałem się na tę rolę, bo Trener Piotr Dobrowolski gra w silnym szachowym turnieju i nie może do Świdnicy pojechać (tutaj uwaga do Pana Piotrka - jak nie zrobisz normy, to za karę masz zrobić 2 przysiady). W niedzielę w Świdnicy myśl szkoleniową klubu będzie reprezentował osobiście nasz PREZES, czyli dziku.

Mam prośbę do Pani Aliny, by na niedzielę 5.06 przyznała w swoim aucie 2 miejsca dla Eveliny Trofimovej i jej mamy Viktorii, a ja zawiozę je w sobotę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Gibała

MDŚJ Świdnica 4-5.06.2022 1 rok 9 miesiąc ago #2650

Agnieszka Małas weźmiesz Piotrka?
Ja 4 nie mogę jechać. Mogę zawieźć 5.06
Tel 508857572
Ostatnio zmieniany: 1 rok 9 miesiąc ago przez Alina Frąc.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MDŚJ Świdnica 4-5.06.2022 1 rok 9 miesiąc ago #2649

Mam 3 wolne miejsca w aucie na MDŚj w Świdnicy.

Najlepiej osoby z południa lub zachodu Wrocławia. Można dojechać do mnie do Mokronosu Dolnego lub mogę odebrać kogoś z pętli na Oporowie lub gdzieś w pobliżu.
Chętnych zapraszam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.066 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.