piątek 23 Lip 2021
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszytko co nie mieści się w innych kategoriach.

TEMAT: Ranking ELO juniorów Śródmieścia

Ranking ELO juniorów Śródmieścia 8 miesiąc 2 tygodni ago #2233

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 643
  • Otrzymane podziękowania: 20
Kilka dni temu pojawiła się lista listopadowa. Największą zmianą spowodowaną pandemią jest przedłużenie okresu aktywności zawodnika z 12 miesięcy do 24 miesięcy od ostatnio rozegranej partii. Ta zmiana istotnie zwiększyła liczbę naszych aktywnych juniorów. :-)
W TOP TEN duże wrażenie robi przyrost rankingu Adama Halhoula +79 pkt.

1.(bz) Bartosz MAZUREK 1920 (bz) Po raz 9. na czele!
2.(bz) Aleksandra SKIBA 1905 (bz) Po raz 11. najlepsza wśród dziewcząt!
3.(bz) Mikołaj WIECZOREK 1847 (bz)
4.(+1) Adam HALHOUL 1797 (+79) Największy przyrost na liście październikowej! :-)
5.(-1) Adam KAWALER 1793 (bz)
6.(bz) Krzysztof KRASZEWSKI 1642 (bz)
7.(N) Łukasz STRUGAREK 1641 Powrót z listy nieaktywnych :-)
8.(bz) Mateusz BEDNARCZYK 1532 (bz)
9.(bz) Bartosz KEBEL 1526 (bz)
10.(bz) Abdel-Azziz DAHCHE 1523 (bz)

Po raz kolejny druga "10" zagrała słabiej tracąc łacznie ponad 200 punktów. :-(

11.(bz) Zofia KULCZYCKA 1480 (-13)
12.(-5) Wojciech NAGŁY 1440 (-105)
13.(-1) Daria ŁUNIEWSKA 1410 (bz)
14.(-1) Oliwia ŚCISŁA 1360 (bz)
15.(bz) Krzysztof ŚLĘCZKA 1333 (bz)
16.(bz) Mateusz UHRYN 1329 (bz)
17.(-3) Maja POPCZYŃSKA 1291 (-48)
18.(-2) Łukasz UHRYN 1285 (-44)
19.(-1) Kamil STRUTYŃSKI 1270 (bz)
20.(N) Hanna FREJ 1240 Powrót z listy nieaktywnych :-)

W trzeciej "10" kilka osób było na plusie. :-)

21.(-2) Eryk KRAWCZYK 1233 (+11)
22.(-2) Sandra KLINTSEVICH 1197 (-14)
23.(-2) Kamil DOBROWOLSKI 1194 (+10)
24.(-2) Jakub MITTELSTAEDT 1165 (bz)
25.(-2) Dawid WRÓBEL 1143 (bz)
26.(N) Jakub BORKOWSKI 1142 Powrót z listy nieaktywnych :-)
27.(N) Marcel ŁUPIŃSKI 1121 Powrót z listy nieaktywnych :-)
28.(-4) Krzysztof NAGŁY 1112 (bz)
29.(-4) Michalina POPCZYŃSKA 1111 (+26) Największy przyrost w 3. "10"
30.(-4) Kacper KŁYS 1031 (bz)

Mamy znowu czwartą "10"! :-)

31.(N) Kinga ŁUPIŃSKA 1023 Powrót z listy nieaktywnych :-)


Nieaktywnych zawodników zostało tylko 6.

1. Kornelia PALUCH 1300
2. Kacper NOWAK 1286
3. Dominika KISIELEWSKA 1221
4. Kasia TOMASZEK 1143
5. Maja MOLENDA 1081
6. Piotr KUŚNIERZ 1039
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ranking ELO juniorów Śródmieścia 7 miesiąc 3 tygodni ago #2258

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 643
  • Otrzymane podziękowania: 20
Jest już nowa lista - grudniowa. Nie przyniosła żadnych zmian, ale przyczyna jest oczywista - pandemia trwa. :-(
Wykrzyknik przy nazwisku oznacza, że tego zawodnika widzimy już po raz ostatni na tej liście, bo kończy wiek juniora. Powodzenia w seniorskich szachach!

1.(bz) Bartosz MAZUREK 1920 (bz) Po raz 10. na czele!
2.(bz) Aleksandra SKIBA(!) 1905 (bz) Po raz 12. najlepsza wśród dziewcząt!
3.(bz) Mikołaj WIECZOREK 1847 (bz)
4.(bz) Adam HALHOUL 1797 (bz)
5.(bz) Adam KAWALER 1793(!) (bz)
6.(bz) Krzysztof KRASZEWSKI(!) 1642 (bz)
7.(bz) Łukasz STRUGAREK 1641
8.(bz) Mateusz BEDNARCZYK 1532 (bz)
9.(bz) Bartosz KEBEL 1526 (bz)
10.(bz) Abdel-Azziz DAHCHE 1523 (bz)

Druga "10" bez zmian.

11.(bz) Zofia KULCZYCKA 1480 (bz)
12.(bz) Wojciech NAGŁY 1440 (bz)
13.(bz) Daria ŁUNIEWSKA 1410 (bz)
14.(bz) Oliwia ŚCISŁA 1360 (bz)
15.(bz) Krzysztof ŚLĘCZKA 1333 (bz)
16.(bz) Mateusz UHRYN 1329 (bz)
17.(bz) Maja POPCZYŃSKA 1291 (bz)
18.(bz) Łukasz UHRYN 1285 (bz)
19.(bz) Kamil STRUTYŃSKI 1270 (bz)
20.(bz) Hanna FREJ 1240 (bz)

Trzecia "10" bez zmian.

21.(bz) Eryk KRAWCZYK 1233 (bz)
22.(bz) Sandra KLINTSEVICH 1197 (bz)
23.(bz) Kamil DOBROWOLSKI 1194 (bz)
24.(bz) Jakub MITTELSTAEDT 1165 (bz)
25.(bz) Dawid WRÓBEL 1143 (bz)
26.(bz) Jakub BORKOWSKI(!) 1142 (bz)
27.(bz) Marcel ŁUPIŃSKI 1121 (bz)
28.(bz) Krzysztof NAGŁY 1112 (bz)
29.(bz) Michalina POPCZYŃSKA 1111 (bz)
30.(bz) Kacper KŁYS 1031 (bz)

Czwarta "10" bez zmian.

31.(bz) Kinga ŁUPIŃSKA 1023 (bz)

Nieaktywnych zawodników jest 6.

1. Kornelia PALUCH 1300
2. Kacper NOWAK(!) 1286
3. Dominika KISIELEWSKA 1221
4. Kasia TOMASZEK 1143
5. Maja MOLENDA 1081
6. Piotr KUŚNIERZ 1039
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ranking ELO juniorów Śródmieścia 6 miesiąc 3 tygodni ago #2284

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 643
  • Otrzymane podziękowania: 20
Na pierwszej liście w 2021 roku tylko dwóch zawodników pozostało na swoich pozycjach, pozostali - awansowali. Dlaczego? Bo pożegnaliśmy kilku zawodników z rocznika 2002 (w tym Olę Skibę - dwukrotną liderkę TOP TEN i dwunastokrotną liderkę dziewcząt oraz Adama Kawalera - wielokrotnego lokatora podium TOP TEN).

1.(bz) Bartosz MAZUREK 1920 (bz) Po raz 11. na czele!
2.(+1) Mikołaj WIECZOREK 1847 (bz) Debiut na 2. miejscu.
3.(+1) Adam HALHOUL 1797 (bz) Debiut na podium.
4.(+3) Łukasz STRUGAREK 1641
5.(+3) Mateusz BEDNARCZYK 1532 (bz)
6.(+4) Abdel-Azziz DAHCHE 1529 (+6) Największy przyrost w TOP TEN.
7.(+2) Bartosz KEBEL 1526 (bz)
8.(+3) Zofia KULCZYCKA 1464 (-16) Po raz 1. najlepsza juniorka.
9.(+3) Wojciech NAGŁY 1440 (bz)
10.(+3) Daria ŁUNIEWSKA 1410 (bz) Debiut w TOP TEN.

W drugiej "10" cieszy debiut Adama Gibały i przyrost rankingu Mai.

11.(+3) Oliwia ŚCISŁA 1360 (bz)
12.(+3) Krzysztof ŚLĘCZKA 1333 (bz)
13.(+3) Mateusz UHRYN 1329 (bz)
14.(+3) Maja POPCZYŃSKA 1305 (+14) Największy przyrost na liście!
15.(N) Adam GIBAŁA 1293 DEBIUT :-)
16.(+2) Łukasz UHRYN 1285 (bz)
17.(+2) Kamil STRUTYŃSKI 1270 (bz)
18.(+2) Hanna FREJ 1240 (bz)
19.(+3) Sandra KLINTSEVICH 1197 (bz)
20.(+3) Kamil DOBROWOLSKI 1194 (bz)

Trzecia "10" bez wielkich zmian.

21.(bz) Eryk KRAWCZYK 1170 (-63)
22.(+2) Jakub MITTELSTAEDT 1165 (bz)
23.(+2) Dawid WRÓBEL 1143 (bz)
24.(+3) Marcel ŁUPIŃSKI 1121 (bz)
25.(+3) Krzysztof NAGŁY 1112 (bz)
26.(+3) Michalina POPCZYŃSKA 1097 (-14)
27.(+3) Kacper KŁYS 1031 (bz)
28.(+3) Kinga ŁUPIŃSKA 1023 (bz)

Nieaktywnych zawodników pozostało 5.

1. Kornelia PALUCH 1300
2. Dominika KISIELEWSKA 1221
3. Kasia TOMASZEK 1143
4. Maja MOLENDA 1081
5. Piotr KUŚNIERZ 1039
Ostatnio zmieniany: 6 miesiąc 3 tygodni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ranking ELO juniorów Śródmieścia 5 miesiąc 3 tygodni ago #2303

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 643
  • Otrzymane podziękowania: 20
Bardzo ciekawie wyglądają zmiany rankingu naszych zawodników w całym
(bardzo nietypowym z powodu pandemii) 2020 roku:

1. Adam HALHOUL 1797-1556= +241 Gratulacje! Największy przyrost ELO! :-)
2. Eryk KRAWCZYK 1170-1006= +164 Brawo! Drugi przyrost. :-)
3. Zofia KULCZYCKA 1464-1323= +141 Największy przyrost wśród dziewcząt! :-)
4. Krzysztof NAGŁY 1112-1007= +105
5. Mikołaj WIECZOREK 1847-1744= +103
6. Kamil STRUTYŃSKI 1270-1171= +99
7. Wojciech NAGŁY 1440-1355= +85
8. Łukasz UHRYN 1285-1201= +84
9. Daria ŁUNIEWSKA 1410-1346= +64
10. Bartosz KEBEL 1526-1470= +56
11. Mateusz UHRYN 1329-1287= +42
12. Kamil DOBROWOLSKI 1194-1157= +37
13. Oliwia ŚCISŁA 1360-1329= +31
14. Sandra KLINTSEVICH 1197-1169= +28
15. Abdel-Azziz DAHCHE 1529-1515= +14
16. Bartosz MAZUREK 1920-1915= +5
17. Kacper KŁYS 1031-1029= +2
18. Mateusz BEDNARCZYK 1532-1531= +1

Kolejni zawodnicy albo nie zagrali żadnej partii, albo bardzo niewiele:

19. Łukasz STRUGAREK 1641-1641= 0
20. Hanna FREJ 1240-1240= 0
21. Jakub MITTELSTAEDT 1165-1165= 0
22. Dawid WRÓBEL 1143-1143= 0
23. Marcel ŁUPIŃSKI 1121-1121= 0
24. Kinga ŁUPIŃSKA 1023-1023= 0
25. Krzysztof ŚLĘCZKA 1333-1336= -3

Warto wymienić zawodników, którzy w tym okresie zadebiutowali. Gratulacje! :-)

26. Maja POPCZYŃSKA 1305
27. Adam GIBAŁA 1293
28. Michalina POPCZYŃSKA 1097

Przez cały rok w grupie nieaktywnych pozostali:

29. Kornelia PALUCH 1300
30. Dominika KISIELEWSKA 1221
31. Kasia TOMASZEK 1143
32. Maja MOLENDA 1081
33. Piotr KUŚNIERZ 1039
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Gibała

Ranking ELO juniorów Śródmieścia 5 miesiąc 3 tygodni ago #2305

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 643
  • Otrzymane podziękowania: 20
Pojawiła się lista lutowa. Cieszą przyrosty kilku osób, które zdecydowały się
na start w półfinale mistrzostw juniorów w Jastrzębiej Górze.

1.(bz) Bartosz MAZUREK 1854 (-66) Po raz 11. na czele.
2.(bz) Mikołaj WIECZOREK 1847 (bz)
3.(bz) Adam HALHOUL 1797 (bz)
4.(bz) Łukasz STRUGAREK 1641
5.(bz) Mateusz BEDNARCZYK 1595 (+63) Największy przyrost na liście!
6.(bz) Abdel-Azziz DAHCHE 1567 (+38)
7.(bz) Bartosz KEBEL 1526 (bz)
8.(+1) Wojciech NAGŁY 1456 (+16)
9.(+1) Daria ŁUNIEWSKA 1410 (bz) Po raz 1. najlepsza juniorka.
10.(-2) Zofia KULCZYCKA 1369 (-95)

W drugiej "10" niemal bez zmian.

11.(bz) Oliwia ŚCISŁA 1360 (bz)
12.(bz) Krzysztof ŚLĘCZKA 1333 (bz)
13.(bz) Mateusz UHRYN 1329 (bz)
14.(bz) Maja POPCZYŃSKA 1304 (-1)
15.(bz) Adam GIBAŁA 1293 (bz)
16.(bz) Łukasz UHRYN 1285 (bz)
17.(bz) Kamil STRUTYŃSKI 1270 (bz)
18.(bz) Hanna FREJ 1240 (bz)
19.(bz) Sandra KLINTSEVICH 1197 (bz)
20.(bz) Kamil DOBROWOLSKI 1194 (bz)

Trzecia "10" z kilkoma przyrostami naszych najmłodszych. :-)

21.(bz) Eryk KRAWCZYK 1173 (+3)
22.(bz) Jakub MITTELSTAEDT 1165 (bz)
23.(bz) Dawid WRÓBEL 1143 (bz)
24.(+1) Krzysztof NAGŁY 1130 (+18) Największy przyrost w 3. "10".
25.(-1) Marcel ŁUPIŃSKI 1121 (bz)
26.(bz) Michalina POPCZYŃSKA 1114 (+17)
27.(bz) Kacper KŁYS 1031 (bz)
28.(bz) Kinga ŁUPIŃSKA 1023 (bz)

Nieaktywnych zawodników nadal 5.

1. Kornelia PALUCH 1300
2. Dominika KISIELEWSKA 1221
3. Kasia TOMASZEK 1143
4. Maja MOLENDA 1081
5. Piotr KUŚNIERZ 1039
Ostatnio zmieniany: 5 miesiąc 2 tygodni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Gibała

Ranking ELO juniorów Śródmieścia 4 miesiąc 3 tygodni ago #2320

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 643
  • Otrzymane podziękowania: 20
Pojawiła się lista marcowa, a w niej tylko kilka zmian rankingu zawodników,
którzy zagrali w lutowym turnieju Polonii liczonym do rankingu FIDE.
Najwięcej zyskał, oczywiście, zwycięzca turnieju Łukasz Uhryn. :-)

W TOP TEN - bez zmian. :-(
1.(bz) Bartosz MAZUREK 1854 (bz) Po raz 12. na czele.
2.(bz) Mikołaj WIECZOREK 1847 (bz)
3.(bz) Adam HALHOUL 1797 (bz)
4.(bz) Łukasz STRUGAREK 1641 (bz)
5.(bz) Mateusz BEDNARCZYK 1595 (bz)
6.(bz) Abdel-Azziz DAHCHE 1567 (bz)
7.(bz) Bartosz KEBEL 1526 (bz)
8.(bz) Wojciech NAGŁY 1456 (bz)
9.(bz) Daria ŁUNIEWSKA 1410 (bz) Po raz 2. najlepsza juniorka.
10.(bz) Zofia KULCZYCKA 1369 (bz)

W drugiej "10" trzy osoby zmieniły ranking.

11.(bz) Oliwia ŚCISŁA 1360 (bz)
12.(+4) Łukasz UHRYN 1351 (+66) Największy przyrost na liście marcowej!
13.(-1) Krzysztof ŚLĘCZKA 1333 (bz)
14.(-1) Mateusz UHRYN 1329 (bz)
15.(-1) Maja POPCZYŃSKA 1304 (bz)
16.(+1) Kamil STRUTYŃSKI 1270 (bz)
17.(-2) Adam GIBAŁA 1253 (-40)
18.(bz) Hanna FREJ 1240 (bz)
19.(+1) Kamil DOBROWOLSKI 1210 (+16)
20.(-1) Sandra KLINTSEVICH 1197 (bz)

Trzecia "10" z debiutem Maksymiliana Małasa. :-)

21.(bz) Eryk KRAWCZYK 1173 (bz)
22.(bz) Jakub MITTELSTAEDT 1165 (bz)
23.(bz) Dawid WRÓBEL 1143 (bz)
24.(bz) Krzysztof NAGŁY 1130 (bz)
25.(bz) Marcel ŁUPIŃSKI 1121 (bz)
26.(bz) Michalina POPCZYŃSKA 1093 (-21)
27.(bz) Kacper KŁYS 1031 (bz)
28.(bz) Kinga ŁUPIŃSKA 1023 (bz)
29.(N) Maksymilian MAŁAS 1005 DEBIUT :-)

Nieaktywnych zawodników jest czworo.

1. Kornelia PALUCH 1300
2. Dominika KISIELEWSKA 1221
3. Kasia TOMASZEK 1143
4. Piotr KUŚNIERZ 1039
Ostatnio zmieniany: 4 miesiąc 3 tygodni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Gibała
Czas generowania strony: 0.154 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.