START
IV turniej OMW dla dzieci do lat 6, 7 i 8 - 15.10.2016 - MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5.
W sobotę 15.10.2016 rozegrany został czwarty turniej z cyklu Otwartych Mistrzostwa Wrocławia dla dzieci do lat 6, 7, 8 - w MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5. Najlepsi okazali się:GRUPA D - Zofia Kulczycka i Jerzy Bogusz,
GRUPA E - Janfranco Varriale i Magdalena Rejman,
GRUPA F - Eryk Krawczyk i Maja Wieczorek.
Serwisy turniejowe: GRUPA D (do lat 8), GRUPA E (do lat 7), GRUPA F (do lat 6).
Zajęcia pokazowe i zebranie rodziców, poniedziałek, 17.10.2016.
W poniedziałek 17.10.2016 w Szkole Podstawowej nr 12 we Wrocławiu, zamiast zajęć grupy sportowej, odbyły się - dla uczestników tej grupy i chętnych innych zawodników MUKS MDK Śródmieście Wrocław - zajęcia pokazowe z udziałem mistrza międzynarodowego i wybitnego trenera szachowego Piotra Dobrowolskiego oraz najlepszych, starszych zawodników MUKS MDK Śródmieście Wrocław.W tym samym czasie - o godz. 16.30 - w sąsiedniej sali - odbyło się zebranie rodziców zawodników MUKS MDK Śródmieście Wrocław (czyli uczestników zajęć szachowych trenerów: Piotra Dobrowolskiego, Roberta Korpalskiego, Krzysztofa Krupy, Adama Bożka, Wiesława Janochy i Anny Domaradzkiej-Żyły) posiadających co najmniej IV kategorię szachową, urodzonych w latach 2007, 2008, 2009, 2010 i młodszych.
Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej Juniorów, Pszczew, 3-9.10.2016.
W Pszczewie rozegrane zostały w dniach 3-9.10.2016 Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej Juniorów. Awans do finałów Mistrzostw Polski Juniorów zdobyło dwoje zawodników MUKS MDK Śródmieście Wrocław. W grupie chłopców do lat 11 awans uzyskał Mateusz Bednarczyk, a w grupie dziewcząt do lat 13 taki sukces osiągnęła Kornelia Paluch. Gratulacje!Serwisy turniejowe: D-9, C-9, D-11, C-11, D-13, C-13.
Czytaj więcej: Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej Juniorów, Pszczew, 3-9.10.2016.
MDŚJ w szachach klasycznych, Żarów, 17-18.09.2016.
Serwisy: D-9, C-9, D-11, C-11, DC-13, DC-15, DC-17. Galeria zdjęć (autor: Marek Ścisły). Galeria zdjęć (autor: Marcin Korzekwa).D-9
D-11
D-13
D-15
D-17
C-9
C-11
C-13 2. Jan Kosior (MUKS MDK Śródmieście Wrocław),
C-15
C-17 2. Franciszek Sernecki (MUKS MDK Śródmieście Wrocław),
Czytaj więcej: MDŚJ w szachach klasycznych, Żarów, 17-18.09.2016.
OMW do lat 14, 11 i 9 - 10.09.2016, pracownia szachowa MDK Śródmieście, ul. Św. Antoniego 31 b.
W sobotę 10 września w pracowni szachowej MDK Śródmieście przy ul. Św. Antoniego 31 b, czyli w Hetmanie, został rozegrany 4 turniej 24 Otwartych Mistrzostw Wrocławia dla młodzieży do lat 14, 11 i 9. Turniej miał międzynarodowy charakter, gdyż brali w nim udział zawodnicy z Ukrainy.Serwisy turniejowe:
Grupa A - do lat 14, Grupa B - do lat 11, Grupa C - do lat 9.
W grupie A - do lat 14 - zwyciężyli - Jakub Luberański (KSz Polonia Wrocław) - wśród chłopców i Kornelia Paluch (MUKS MDK Śródmieście Wrocław) - wśród dziewcząt.
W grupie B - do lat 11 - Michał Demski (KSz Polonia Wrocław) i Magdalena Pawicka (KSz Polonia Wrocław).
W grupie C - do lat 9 - Marek Szreter (MUKS MDK Śródmieście Wrocław) i Aleksandra Pawicka (KSz Polonia Wrocław).
Zebranie rodziców 10.09.2016.
Prezes klubu Waldemar Sernecki zaprasza rodziców zawodników MUKS MDK Śródmieście Wrocław na spotkanie w dniu 10.09.2016 o godz. 10.00 w Pracowni Szachowej MDK Śródmieście przy ul. Św. Antoniego 31 b (dawny Hetman).Podobnie jak w ubiegłym roku będzie to okazja do podsumowania i rozliczenia wakacyjnych startów zawodników i zawodniczek, ale głównym tematem będzie plan działań w sezonie 2016/2017 (szkolenie i starty).
Szczególnie ważnym tematem będzie udział zawodników MUKS MDK Śródmieście Wrocław w MMM (Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików dla 8, 9 i 10-cio latków) w Pszczewie 30.09 - 3.10.2016 oraz - również w Pszczewie w dniach 3-9.10.2016 w eliminacjach makroregionalnych w grupach do lat 9, 11 i 13.
Zajęcia trenera Roberta Korpalskiego 2016-17.
Szachowe zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście grup szkolenia podstawowego prowadzone przez trenera Roberta Korpalskiego w r. szk. 2016/17 w Szkołach Podstawowych nr 12, nr 45 (ZS 9) i nr 91 we Wrocławiu.
Czytaj więcej: Zajęcia trenera Roberta Korpalskiego 2016-17.
Więcej artykułów…
- Mistrzostwa Europy Juniorów w Pradze, 17-28.08.2016.
- MPJBiS, Koszalin, 4-7.08.2016
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Extraliga, Suchedniów, 23-31.07.2016.
- II Liga Juniorów, Iwonicz, 23-31.07.2016.
- Obóz w Sokołowsku, 9-20.07.2016.
- 31 Memoriał Mistrza Błaszczaka, Wrocław, 16-19.06.2016.
- Turniej "DRUGI KROK" 11-12.06.2016
- Turniej szachowo-tenisowy 4.06.2016.
- Mistrzostwa Polski Szkół, Pokrzywna, 16-18.05, 19-21.05, 23-25.05.2016.
- MDŚJ w szachach szybkich, Żarów, 21-22.05.2016.
Ostatnio na Forum
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 18 godzin 13 minut ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 3 dni 12 godzin ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 3 dni 14 godzin ago
-
- Ligi seniorów
- 3 dni 14 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 5 dni 12 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 3 tygodni 3 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- TOP turnieje
- 1 miesiąc 3 tygodni ago
-
- Mistrz Franciszek Sernecki
- 2 miesiąc 3 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 38 gości oraz 1 użytkownik.
- TatoAdama
Turnieje
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
-
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
-
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
-
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.